Üle 8 aasta kogemust

Amper Engineering asutati 2011. aastal, kuid meie meeskonna juured on oluliselt vanemad ja ulatuvad sügavale tehnoloogia ja inseneeria pinnasesse. Meie kollektiiv koosneb innukatest oma ala spetsialistidest, kes töötavad iga päev selle nimel, et olla nii Eestis kui maailmas oma ala parimate hulgas.

Tutvu teenustega

8 aastat kogemust

Oma ala spetsialistid

Paindlik

Meeskond

Alustasin 3D modelleerimisega juba 12 aastaselt, millega hobikorras tegelesin järgnevad 7 aastat. Väljaspool tööd on mind alati paelunud igasugune tehnikaga tegelemine ja autode võidusõit, millega tõsisemalt hakkasin tegelema 15 aastaselt. Nagu ikka keerasin kõigepealt kardi ja hiljem Vormel Renault 2.0 rooli. Viimasega õnnestus tulla 2009 aastal Austria meistriks.

Tõnis VanaseljaTegevjuht/seadmete müük

Minu roll Amperis on anda disaineritele täpne sisend kvaliteetselt skaneeritud toodete näol. Oma vaba aega olen varasemalt sisustanud automudelismiga, mis tänaseks on asendunud droonide lennutamise ja päris autode tuunimise ja ehitamisega. Lisaks 3D-skaneerimisele on mulle Amperis usaldatud toodete müük ja suhtlus meie klientidega. Kui näed siin lehel midagi huvitavat, või tahad niisama uurida mõne toote või teenuse kohta, võta minuga ühendust.

Martin Raju3D Skaneerimise spetsialist/seadmete müük

Olen saba ja karvadega tehnika ja inseneeria entusiast. Võiks öelda, et CNC freesimine ja 3D tehnoloogia ongi minu kirg. Mulle ei valmista probleeme CNC frees algosadeks lammutada ja siis see uuesti kokku tagasi panna (õigesti). Teisisõnu, tegelen Amperis lisaks CNC operatsioonidele ka pinkide hooldusega.

Aare TruskaCNC vanemoperaator/CAM programmeerija

Mind paelub tehnikaga teglemise juures kõige enim loomeprotsess, ehk kuidas mõttest peas või ideest valmib lõpuks reaalselt käega katsutav asi. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli masinaehituse eriala. Tehnika juurde sattusin juba varases nooruses läbi mootorrattaste putitamise. Vabal ajal tegelen lisaks tsiklitele ka auto helisüsteemide ehitamise ja arendamisega.

Juhan VahterCNC operaator / CAM programmeerija

Põhikoolis alguse saanud huvi autodisaini vastu viis mind Eesti Kunstiakadeemiasse, kus õppisin tootedisaineriks. Seesama kirg viib mind aegajalt modelleerijana kogemusi omandama erinevatesse autodisaini stuudiotesse Saksamaale. Viimased viis aastat olen keskendunud kõrgekvaliteedilisele pinna modelleerimisele (A-class modelling) Autodesk Alias Surface tarkvaras, et pakkuda meie klientidele kvaliteetseid ja esteetiliselt kauneid disainlahendusi. Vabal ajal võib mind näha fotokaga ringi luusimas, või erinevaid sõidukeid paberile, või tahvlile visandamas. Minu tegemistel saad silma peal hoida siin.

Sven SellikDisainer/modelleerija

Tegelen Amperis mehaanilise ja tööstusliku projekteerimisega ja vastutan selle eest, et kõik loodavad prototüübid ja kompoendid oleksid lisaks esteetilisele poolele ka funktsioneerivad.

Jaagup LaaserInsener/3D modelleerija

Meie eesmärk

Püüame olla parim võimalik oma valdkonna inseneriteenuste partnerettevõte Euroopas. Oleme paindlikud ja kvaliteedile orienteeritud. Tänu meie pikale teenusepakkuja ajaloole on meil suurepärased ja põhjalikud teadmised meie müüdavate toodete osas. Panustame pidevalt aega ja resursse, et meie  teenindusmeeskonnal oleks võimalik parim varustus. Pikk ja viljakas koostöö seadmetepartneritega võimaldab meil olla alati kindel, et müüdavad esemed ei valmista meie klientidele pettumust.

Kasutajate arvamused

Metec, Toomas Saaroja

3D skaneerimine Metecis - kiirtee toote disainist soovitud tulemuseni

Composite Plus, Tanel Šmalko

Amper Engineering on meid korduvalt aidanud erinevate tootevormide ja mudelite täpsuse kontrollimisel. Saame pakkuda oma partneritele kindlustunnet, et meie toodetud tooted on kvaliteetsed ja vastavad nõutud parameetritele.

TalTech, Tarmo Velsker

Koostöövalmis, paindlik ning igati professionaalne partner 3D skaneerimise alal

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel