Teenused

Amper Engineering pakub erinevaid 3D tootmise valdkonna teenuseid: 3D skaneerimine, pöördprojekteerimine, inspektsioon, fotogrammeetria, CNC freesimine. Tutvu teenustega lähemalt ja küsi personaalne hinnapakkumine

Kes kasutab?

3d skaneerimise tulemust saab kasutada:

Mõõtude võtmiseks

Inspektsiooniks

Uue CAD mudeli loomiseks

3D skaneerimine

Oleme võimelised mõõtma enamikke objekte täpsusega minimaalselt 0,025 mm. 3D skaneerimise abil saame olemasolevast objektist täpse punktipilve, mis on mõõtkavas ning kasutatav inspektsiooniks, uue CAD-mudeli loomiseks või mõõtude võtmiseks.

Pöördprojekteerimine

Tänu maailmaklassi tasemel seadmetele ja pikaajalisele kogemusele, saame originaalobjekti digitaalselt kopeerida ja parandada ning muuta saadud mõõdistusi just sellisesse vormi nagu klient seda soovib. Pöördprojekteerimine on soov taasluua disaineri esialgset kavatsust.

Digitaalne inspektsioon toodetele

Võimaldab leida tootmisdefekte ja puudusi senisest kiiremini. Võrdleme olemasoleva objekti skaneeritud andmeid tootmiseks kasutatud CAD-mudeliga ja toome välja algse mudeli ja toodetud osa erinevused.

Fotogrammeetria

Fotogammeetria ehk trigonomeetriliste võrrandite abil fotodest 3D mudelite loomimine - kasutatakse juhul, kui ole ole võimalik objekti füüsiliselt skanneerida tema massiivsuse pärast või kui soovitakse salvestada skanneeritavat objekti äärmiselt suure detailsusega.

CNC Freesimine

Oleme spetsialiseerunud kõrgekvaliteedilise alumiiniumi CNC freesimisele ja väikese mahuga alumiiniumkomponentidele tootmisele. Meil on võimekus toota väiksemaid, keerulisi 5-teljelisi detaile ja suuremaid, 3-teljelisi detaile paksemast lehtmaterjalist, või metalllehest. Pakume kiiret ja kvaliteetset freesimise teenust väikeseeriatele ning prototüüpidele enamlevinud metallidest.

Kõrgekvaliteediline pinna modelleerimine

Kasutades Autodesk Aliast, oleme võimelised modelleerima üksõik millise detaili pindmise kuju. A-klassi modelleerimine on pinna disaini modelleerimise kõrgeim tase

Klientide arvamused

Metec, Toomas Saaroja

3D skaneerimine Metecis - kiirtee toote disainist soovitud tulemuseni

Composite Plus, Tanel Šmalko

Amper Engineering on meid korduvalt aidanud erinevate tootevormide ja mudelite täpsuse kontrollimisel. Saame pakkuda oma partneritele kindlustunnet, et meie toodetud tooted on kvaliteetsed ja vastavad nõutud parameetritele.

TalTech, Tarmo Velsker

Koostöövalmis, paindlik ning igati professionaalne partner 3D skaneerimise alal

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel