3D skaneerimine - meie põhiteenuste nurgakivi

Oleme võimelised mõõtma enamikke objekte täpsusega minimaalselt 0,025 mm. Skaneerimise abil saame olemasolevast objektist täpse punktipilve, mis on mõõtkavas ning kasutatav inspektsiooniks, uue CAD-mudeli loomiseks või mõõtude võtmiseks.

Kes kasutavad?

Skaneerimise tulemust saab kasutada:

Inspektsiooniks

Uue CAD-mudeli loomiseks

Mõõtude võtmiseks

3D skaneerimine

3D-skaneerimine hõlmab endas mõõtemetoodikat, kus objekti kujuhõiveks kasutatakse kaasaegset mõõteseadet. Traditsioonilised mõõtevahendeid nagu nihik, mikromeeter ja joonlauad on siin asendunud metroloogiaklassi 3D skanneriga. Traditsioonilised meetodid annavad võimaluse luua vaid 2 dimensioonilisi joonised, millest täielikult aru saamine võib osutuda keerukaks, eriti neile kelle igapäeva tööks ei ole tehniliste jooniste lugemine. 3D skaneerimise tulemusena saame täpse ja realistliku vaate kogu nähtavast pinnast lihtsas ja kõigile arusaadavas formaadis.

Paremad insenerid toovad paremad tulemused

3D skaneerimise meelespea

Parimad regioonis

Selleks, et meie CAD-mudelid vastaks kliendi ootustele, täiendavad meie insenerid end igal aastal välismaal. Soovime püsida 3D modelleerimise alal regiooni parimate hulgas.

Kasutajate arvamused

Metec, Toomas Saaroja

3D skaneerimine Metecis - kiirtee toote disainist soovitud tulemuseni

Composite Plus, Tanel Šmalko

Amper Engineering on meid korduvalt aidanud erinevate tootevormide ja mudelite täpsuse kontrollimisel. Saame pakkuda oma partneritele kindlustunnet, et meie toodetud tooted on kvaliteetsed ja vastavad nõutud parameetritele.

TalTech, Tarmo Velsker

Koostöövalmis, paindlik ning igati professionaalne partner 3D skaneerimise alal

Näidismudelid

Enam kui seitsme tegutsemisaasta jooksul oleme 3D skaneerinud suurel hulgal erinevaid detaile. Väikest valikud neist saab vaadata siin galeriis

Kes kasutavad?

Meie 3D skaneerimise ja modelleerimise teenuseid kasutavad nii suured, kui ka väiksemad lähiriikide ettevõtted. Tuntumad neist on Wisefab, Silberauto ja Tallinna Tehnikaülikool, kes on enda jaoks avastanud 3D skaneerimise kasulikkuse nii kaasaegses tootearenduses kui ka kvaliteedikontrollis.

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel