CNC Freesimine

Oleme spetsialiseerunud kõrgkvaliteedilise alumiiniumi CNC freesimisele ja väikese mahuga alumiiniumkomponentide tootmisele. Meil on võimekus toota väiksemaid, keerulisi 5-teljelisi detaile maksimaalse suurusega 650x650x420mm ja suuremaid, 3-teljelisi detaile paksemast lehtmaterjalist või metalllehest kuni 1020x700x200mm. Pakume kiiret ja kvaliteetset freesimise teenust väikeseeriatele ning prototüüpidele enamlevinud alumiiniumsulamitest.

Kes kasutavad?

CNC Freesimise Võimekus

5 telge

5-teljelise detaili mõõtmed kuni 650x650x420mm

3-teljelise detaili mõõtmed kuni 1020x700x200mm

CNC Freesimine

Oma igapäevatöös kasutame vaid parimat, Hermle C32 ja Datron M8Cube – kvaliteetfreesimise lipulaevad

Hermle C32 koos automaatse aluste vahetajaga HS-Flex (täielikult autonoomne süsteem, mis tõstab ise detalid freesimisalale) võimaldab toota suuri mahtusid, ilma pingioperaatori kohaloluta. Tänu sellele saame olla veelgi paindlikumad ning lülituda masstootmiselt ühe osa tootmisele või prototüüpimisele vaid hetkega.

Datron M8Cube’i on varustatud kiiresti vahetatava tööriistakomplekti ja kergesti eemaldatava vaakumlauaga mis võimaldavad valmistada keerukaid detaile kiiremini, kui kunagi varem. Kasutades freesitava detaili ja vaakumlaua vahel spetsiaalset pappelementi, suudame sooritada läbilõike toiminguid, mida paljude arvates ei ole vaakumlaual võimalik teha.

Nii Hermle kui ka Datron ei vaja tutvustamist, kuna nad on maailmas ühed hinnatumaid freesimisjaamade tootjaid. Need kaks koos meie automatiseeritud osade hinnastus süsteemiga tagavad, et suudame teenindada mitmesuguseid kliente kiiresti.

Eelised:

  • Kiire freesimisteenus tagab erinevate prototüüpide kiire tarne
  • Tipptasemel riistvara kasutamine tagab parima tulemuse alumiiniumi kiireks ja täpseks töötlemiseks
  • Suudame sooritada läbilõike toiminguid vaakumlaual
  • Oleme spetsialiseerunud eelkõige alumiiniumi freesimisele, kuid freesime ka teisi enamlevinud metalle
  • Võimekus toota 3-teljelisi komponente plaat- ja lehttehnoloogilisest materjalist kuni 1020x700x200mm
  • Võimekus toota väiksemaid, keerulisi 5-teljelisi detaile maksimaalse suurusega 650x650x420mm

 

Vajadusel 3D skaneerimine Teie detaili, teeme CAD-mudeli ning freesime ka uue detaili. Kõik ühest kohast kiirelt ja probleemivabalt.

Kasutajate arvamused

Metec, Toomas Saaroja

3D skaneerimine Metecis - kiirtee toote disainist soovitud tulemuseni

Composite Plus, Tanel Šmalko

Amper Engineering on meid korduvalt aidanud erinevate tootevormide ja mudelite täpsuse kontrollimisel. Saame pakkuda oma partneritele kindlustunnet, et meie toodetud tooted on kvaliteetsed ja vastavad nõutud parameetritele.

TalTech, Tarmo Velsker

Koostöövalmis, paindlik ning igati professionaalne partner 3D skaneerimise alal

Näidismudelid

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel