CNC Freesimine

Oleme spetsialiseerunud kõrgkvaliteedilise alumiiniumi CNC freesimisele ja väikese mahuga alumiiniumkomponentide tootmisele. Meil on võimekus toota väiksemaid, keerulisi 5-teljelisi detaile ja suuremaid, 3-teljelisi detaile paksemast lehtmaterjalist või metalllehest. Pakume kiiret ja kvaliteetset freesimise teenust väikeseeriatele ning prototüüpidele enamlevinud metallidest.

Kes kasutavad?

5 telge

5-teljelise detaili mõõtmed kuni 200x200x150mm

Alumiiniumile spetsialiseerunud

CNC Freesimine

Datron M8Cube – alumiiniumsulamite kvaliteetfreesimise lipulaev.

Kiiresti vahetatavad detaili kinnitusvahendid ja kergesti eemaldatavad vaakumlauad võimaldavad valmistada keerukaid detaile kiiremini, kui kunagi varem. Kasutades freesitava detaili ja vaakumlaua vahel spetsiaalset pappelementi, suudame sooritada läbilõike toiminguid, mida paljude arvates ei ole vaakumlaual võimalik teha. Datroni M8 intelligentse disaini tõttu on masina 5. telg seadme töölauda integreeritud, kus see ei häiri 3-teljelise freesi tööd ja võimaldab hetkega sooritada ümberlülitusi kahe töörežiimi vahel.

Eelised:

  • Kiire freesimisteenus tagab erinevate prototüüpide kiire tarne
  • Kasutame tipptasemel CNC freespinki Datron M8Cube, mis annab meile võimaluse freesida laia spektrit alumiiniumsulameid kiirelt ja kvaliteetselt
  • Suudame sooritada läbilõike toiminguid vaakumlaual
  • Oleme spetsialiseerunud eelkõige alumiiniumi freesimisele, kuid freesime ka teisi enamlevinud metalle

 

Vajadusel 3D skaneerimine Teie detaili, teeme CAD-mudeli ning freesime ka uue detaili. Kõik ühest kohast kiirelt ja probleemivabalt.

Kasutajate arvamused

Metec, Toomas Saaroja

3D skaneerimine Metecis - kiirtee toote disainist soovitud tulemuseni

Composite Plus, Tanel Šmalko

Amper Engineering on meid korduvalt aidanud erinevate tootevormide ja mudelite täpsuse kontrollimisel. Saame pakkuda oma partneritele kindlustunnet, et meie toodetud tooted on kvaliteetsed ja vastavad nõutud parameetritele.

TalTech, Tarmo Velsker

Koostöövalmis, paindlik ning igati professionaalne partner 3D skaneerimise alal

Näidismudelid

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Tunni hind: 90€ +km
  • Päeva hind: 900€ +km

Meie kontor asub aadressil Pärnu Mnt 388E. Külastus eelnevalt kokku leppida. Soovi korral saame skaneerida Teile sobivas kohas.