Digitaalne inspektsioon toodetele

Võimaldab leida tootmisdefekte ja puudusi senisest kiiremini. Võrdleme olemasoleva objekti skaneeritud andmeid tootmiseks kasutatud CAD-mudeliga ja toome välja algse mudeli ja toodetud osa erinevused.

Kes kasutavad?

Kvaliteedi kontroll

Mõõtude võtmine

Esimese artikli kontroll

Digitaalne inspektsioon toodetele

3D skaneerimise abil olema võimelised pakkuma uudset ja kiiret inspektsiooni teenust,kus võrdleme inspekteeritava objekti skaneeritud andmeid tootmiseks kasutatud CAD-mudeliga ja toome välja algse mudeli ja toodetud osa erinevused. Inspektsiooni raportis, mille töö käigus esitame on selgelt näha erinevused originaalmudeli ning toodetud detaili vahel ja seeläbi on võimalik tuvastada tootmisel tekkinud defektid ja kitsaskohad. Raport sisaldab endas värvikaarti, mis annavad ülevaate võimalikust hälvest kogu pindala ulatuses, ristlõikeid mis selgitavad, kus defekt algab ning osade joonduslehte, mis tagab meiepoolse töö kõrge kvaliteedi.

 

NÄIDIS_RAPORT.PDF

Kontrollimisvõimalused

Kontrollimisvõimalused:
  • Skaneeritud andmete võrdlus uuesti skaneeritud andmetega
  • CAD mudelitele võrdlus skaneritud andmetega
Tarkvara võimalused:
  • Värvikaart
  • Sektsiooni read
  • GD&T (Geomeetriline mõõtmine ja tolerants)

Kasutajate arvamused

Metec, Toomas Saaroja

3D skaneerimine Metecis - kiirtee toote disainist soovitud tulemuseni

Composite Plus, Tanel Šmalko

Amper Engineering on meid korduvalt aidanud erinevate tootevormide ja mudelite täpsuse kontrollimisel. Saame pakkuda oma partneritele kindlustunnet, et meie toodetud tooted on kvaliteetsed ja vastavad nõutud parameetritele.

TalTech, Tarmo Velsker

Koostöövalmis, paindlik ning igati professionaalne partner 3D skaneerimise alal

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel