Kõrgekvaliteediline pinna modelleerimine

Kasutades Autodesk Aliast, oleme võimelised modelleerima üksõik millise detaili pindmise kuju. A-klassi modelleerimine on pinna disaini modelleerimise kõrgeim tase. Erilist hoolt kanname selle eest, et kõik peegeldused järgiksid toote algse disaini eesmärki ja et pinnad oleks modelleeritud võimalikult vähese kontrollpunktide kogusega. Autodesk Aliase kasutamine võimaldab meil graafiliselt kujundada üksõik millise detaili pindmist kuju. Lisaks saame 3D-skaneerimise abiga juba olemasolevatele, loodud vormidele, lisada pindasid. Näiteks saame üle 3D skaneeritud alusvankri modelleerida autole uue kere. Võimalik on ka olemasolevate disainilahenduste 3D skaneerimine ja erinevate konstruktsioonimuudatuste proovimine.

Uue toote modelleerimine

3D skaneeritud andmete üle modelleerimine

3D skaneeritud andmetele juurde modelleerimine

Kvaliteetse pinna modelleerimine skaneeritud andmete põhjal

Tänu laiale 3D-skannerite valikule saame 3D-skaneerimisandmetest ümber kujundada mis tahes kuju või pinna

Oleme võimelised modelleerima nullist

Amperi autoprojekt

Modelleerimine 3D-skaneeritud andmetele

Modelleerimine 3D-skaneeritud andmetele

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel