5-teljeline CNC freesimine

Kõik meie siin näidatud tööd on freesitud ühe operatsiooniga. Meil on võimekus toota väiksemaid, keerulisi 5-teljelisi detaile maksimaalse suurusega 650x650x420mm ja suuremaid, 3-teljelisi detaile paksemast lehtmaterjalist või metalllehest kuni 1020x700x200mm.

3D skaneerimine

Rohkem kui üheksa tegutsemisaasta jooksul oleme 3D skaneerinud suurel hulgal erinevaid detaile, millest kõik kahjuks galeriisse ei mahu.

Pöördprojekterimine

Tänu maailmaklassi seadmetele ja pikaajalisele kogemusele, saame originaalobjekti digitaalset kopeerida ja parandada ning muuta saadud mõõdistusi just sellisesse vormi, nagu klient seda soovib. Pöördprojekteerimine on soov taasluua disaineri esialgset kavatsust.

Fotogrammeetria

Kasutajate arvamused

Metec, Toomas Saaroja

3D skaneerimine Metecis - kiirtee toote disainist soovitud tulemuseni

Composite Plus, Tanel Šmalko

Amper Engineering on meid korduvalt aidanud erinevate tootevormide ja mudelite täpsuse kontrollimisel. Saame pakkuda oma partneritele kindlustunnet, et meie toodetud tooted on kvaliteetsed ja vastavad nõutud parameetritele.

TalTech, Tarmo Velsker

Koostöövalmis, paindlik ning igati professionaalne partner 3D skaneerimise alal

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel