Go!SCAN 3D™

Go!SCAN 3D™professionaalne kaasaskantav 3D-skanner mida on lihtne kasutada ja mis võimaldab kiiret ja usaldusväärset mõõtmist.

Video Thumbnail

Nagu toote nimi juba ütleb on tegemist meie tootevaliku ühe mitmekülgsema, kiirema ja kasutajasõbralikuma skanneriga. Go!SCAN 3D(eng. mine & skaneeri)kasutamine on nii lihtne, et tõepoolest iga soovija saab alustada nii väikeste, kui suurte objektide skaneerimist ilma erialaste teadmiste või oskusteta. Lihtsalt osuta ja skaneeri! Reaalaja eelvaate skaneeritud alast, mida saad vaadata skaneerimise ajal, vähendab oluliselt riski, kus mõni detail võib jääba skaneerimata.

Osates end ise positsioneerida suudab Go!SCAN 3D™ skaneeerida detaile markereid kasutamata. Selleks kasutab Go!SCAN 3D™ mitme erineva süsteemi kombinatsiooni – värv, eseme kuju ja keerukamates oludes, suurema täpsuse saamiseks ka markereid. Sobib ideaalselt olukordadesse, kus pole võimalik markereid kasutada. Näiteks keerulised vabas vormis orgaanilised pinnad – loomad, taimed, inimesed. Go!SCAN 3D™ suudab 3D-andmeid salvestada täisvärvides, pakkudes külluslikke ja detailseid tekstuure.

Creaform-i toodetega skannerimine on kui pildi joonistamine, kus pintsli asemel hoiad käes skännerit ja lõuendit asendab arvuti ekraan. Skaneeri, vaata ekraanile ja korda, kuni tulemus on täiuslik.

Kellele?

Ideaalne tööriist disainibüroodele ja tootearendusega tegelevatele ettevõtetele. Tänu kasutusmugavusele on enamik objekte sisse skaneeritavad vaid mõne minuti jooksul. Saadavad failid on kiiresti integreeritavad eelistatud tarkvarasse, olgu selleks siis pöördprojekteerimine, arvutipõhine projekteerimine, või 3D-printimine.

Võimsa tööriistana tootearenduses suudab Go!SCAN 3D kiiresti mõõta igasugust keerukat pinda, andes täpseid mõõtmistulemusi juba esimesel korral. Tänu sujuvale integreerumisele 3D-modelleerimisprogrammidega parandab see oluliselt tootearenduse kiirust, soodustab innovatsiooni ja lühendab turule jõudmise aega. Loodud skaneerima kõikvõimalikke objekte ilma eelseadistuseta, võimaldab see veatu tekstuuri ja geomeetria hõivet ning muljetavaldavaid detaile rikkalikus värvipaletis. Lihtsalt osuta ja skaneeri.

Eelised: 

 • Kerge ja kaasaskantav, mahtudes näiteks lennuki käsipagasisse
 • Koheselt kasutatav – seadme töövalmis seadmine võtab enamik juhtudel alla 1 minuti
 • Võimeline töötama iga ilmaga, igal pool, nii sise,- kui välitingimustes
 • Skaneeritav detail ei pea olema fikseeritud ja seni kuni objekt ise on jäik ei mõju ka igasugune vibratsioon või detaili nihkumine skaneerimise täpsusele
 • Väiksemõõtmeline ja ergonoomiline, andes vabaduse kasutada erinevaid töövõtteid, vastavalt olukorrale ja ümbritsevale keskkonnale
 • Sobilik algjale – esmakordselt kokkupuutunule piisab päevasest sissejuhatavast kursusest msisaldub toote hinnas
 • Hooldusvaba kuna töötab kaamerate abil millel puuduvad mehaanilised kuludetailid

SPETSIFIKATSIOON JA FAKTID

 • Spetsifikatsiooni ja oluliste faktide kohta saad lugeda SIIT

Otsid profesionaalset kaasaskantavat metroloogia kvaliteediga 3D skannerit tootearenduseks, kvaliteedikontrolliks, või täpismõõtmisteks?

Meie eksperdid aitavad sul valida parima 3D mõõdistamise lahenduse vastavalt Sinu vajadustele!

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

 • Inseneeriateenused:   60€/h +km
 • 3D skaneerimine:        90€/h +km
 • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel