HyperMILL Autodesk Inventor-ile

hyperMILL®Autodesk® Inventor®

Pakub kasutajatele võimsat CAM-programmi, mis võimaldab programmeerimist masinast ja kontrollerist sõltumatult. CAM-i kasutaja töötab jätkuvalt endale tuttavas CAD-keskkonnas, mis vähendab väljaõppe aega ja aitab vältida operaatori vigu. Autodesk on HyperMILL Inventor-ile sertifitseeritud, mis tähendab, et hyperMILL vastab kõige kõrgematele integreerimise, töökindluse ja kasutajasõbralikkuse nõuetele.

Eelised

  • HyperMILL otsene integreerimine Inventor-i, nn ühe akna integreerimine. Kasutaja ei pea CAM programmeerimiseks Autodesk Inventor-ist lahkuma
  • Üks andmebaas: üks fail CAD- ja CAM-andmete jaoks
  • Usaldusväärne kasutajaliides tuttava välimuse ja kvaliteediga. Lihtne omandada ja kiire juurdepääs CAD-funktsioonidele
  • Võimsad CAM-strateegiad iga vajaduse jaoks
  • Maailma juhtiv 5-teljeline tehnoloogia
  • Sertifitseeritud partner

Sertifitseeritud Autodesk® Inventor® 2019 jaoks

Autodesk-il on sertifitseeritud HyperMILL-i kasutamiseks koos Autodesk Inventori 2019-ga. Autodesk Inventori-le mõeldud hyperMILL vastab Autodeski sertifitseerimis kriteeriumidele ja tagab seega kõrgeima kvaliteedi, koostoimivuse ja ühilduvuse. Ranged juhised tagavad, et Autodesk-i Inventor-i ja hyperMILL®i vahel toimuvad sujuvad andmevahetused.

Tuttav liides

Tänu CAD-i integreerimisele on CAM-toode CAD-liidese “välimuse ja kvaliteediga”. Täismahus integreerimine tagab kõik 2.5D, 3D, HSC / HPC ja 5-teljelise freesimise ning samuti  keskkonnasisesed muutmise strateegiad. Kasutaja ei pea lahkuma tuttavast keskkonnast. HyperMILL-i saab hõlpsasti kasutada ka tahvelarvutiga. Kasutaja saab navigeerida vabalt CAD ja CAM süsteemide vahel.

Ühtne andmebaas

Pidevad protsessid standardiseeritud andmemudelitega tagavad turvalisuse ja läbipaistvuse kogu tootmisprotsessi vältel, alates projekteerimisest ja programmeerimisest, kuni simulatsiooni etapini. See aitab vältida nii andmete impordi probleeme kui ka lugemis- ja kirjutamisvigu.

Geomeetriliste funktsioonide kasutamine

HyperMILLi poolt pakutav funktsioonitehnoloogia võimaldab Autodesk Inventoris olevat geomeetria informatsiooni kasutada CAMi programmeerimiseks. Näiteks tahkete,- ja näomudelite puhul suudab funktsioonide automaatne tuvastus indentifitseerida avasid ja taskuid. Lisaks saab töötlemisstrateegiaid ja -tööriistu siduda tehnoloogia makro-funktsioonidega ja salvestada tehnoloogia andmebaasi.

CAM-strateegiad iga nõude jaoks

Alates 2.5D, 3D, HSC / HPC ja 5-teljelisest freesimisest freesi ümberpööramiseni on hüpermill CAM-i tarkvaral lai valik CAM-strateegiaid.

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel