hyperMILL hyperCAD-S-ile

OPEN MIND on välja töötanud CAD-tarkvara, mis on ideaalselt kohandatud hyperMILL CAM-i tarkvaraga. HyperCAD-S keskendub täielikult CAM-i programmeerijate konkreetsetele vajadustele.

Video Thumbnail

CAM-i programmeerijad kasutavad enamikest inseneridest ja disaineritest CAD-süsteeme erinevalt.  CAM-i programmeerijate traditsioonilised CAD-ülesanded on järgmised:

  • Punktide, kumeruste ja pindade valimine, lisamine, kustutamine, muutmine, näitamine ja peitmine.
  • Luua joonitud, täidetud ja ofset pind, mis peab alati vastama kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

NB! Ainult CAM-i arendaja suudab teha CAD-i CAM-i jaoks.

HyperCAD-S-i abil on OPEN MIND loonud CAD-lahenduse, mis on täielikult orienteeritud CAM-i kasutajate nõuetele. Tõhus CAM-programmeerimine on esmatähtis ja CAD-süsteemi ülesanne on pakkuda sellele täiuslikku tuge. HyperCAD-S tarkvaral on unikaalsed CAM-spetsiifilised funktsioonid mis loovad CAD-süsteemide seas uue standardi. Näiteks on CAM programmeerimiseks tüüpilised tööriistarajad nagu jooned või pinnad seatud kui eraldi elemendi tüüp.

Murranguline CAD / CAM integratsioon võimaldab efektiivsemaid CAD-protsesse ja piiramatut CAM-programmeerimist.

HyperCAD-S avaldab muljet erakordselt lihtsa kasutajaliidese ja laiaulatusliku liidese paketiga. Terviklikult rakendatud 64-bitine tehnoloogia ja võimas CAD-i kernel võimaldavad ülikiiret üleminekut CAM-alale. Otsene juurdepääs kõikidele CAD-funktsioonidele avaldab olulist mõju CAD / CAM-süsteemi üldisele toimivusele. Murranguline CAD / CAM integratsioon võimaldab efektiivsemaid CAD-protsesse ja piiramatut CAM-programmeerimist. HyperMILL CAM-i tarkvara saab hyperCAD-S-lt otsest kasu ja enneolematut funktsionaalsest ulatusest. See võimaldab hyperMILL-i programmeerijatel oma masinatest maksimaalne välja pigistada ja seeläbi säästa protsessis aega.

Juba tuumikust uuenduslik

Uuendused algavad süsteemi kernelis. See sisaldab erinevaid elementide tüüpe joonte ja pindade jaoks, näiteks silindrilise, tasapinnalise, vabakujulise, pöörlevate ja mitmesuguste muude pindade jaoks.

Eelised:

NC-programmeerimisel saab kõiki silindrikujulisi pindu – ja seega kõiki puuritud auke, mis on jagatud uuesti vastavalt läbimõõdule, kombineerida elegantselt ja töödelda tõhusalt sama puurimisstrateegiaga.Tööriistaradu, hulknurk võrk-kujutisi, hägustumispunkte, ristkülikuid ja tööprotsesse kiirendatakse oluliselt nihutades tavalised CAM-iga seotud elemendid CAD-i kernelile. Selliselt toimimine kiirendab oluliselt protsesse.

* Hulknurkvõrk on tippude, servade ja külgede kogum, mis määratleb polühedraalse objekti kuju 3D arvutigraafikas.

Intelligentne arhitektuur

hyperCAD-S on mõeldud Windowsile. Uus andmebaas pakub nutikat elementide haldamist. Lisaks tuttavatele filtritele, nagu kihid ja värvid, on võimalik filtreerida ka geomeetriliste, süsteemipõhiste ja kasutaja poolt määratletud omaduste järgi.

Kaasaegne kasutajaliides

hyperCAD-S on graafiliselt kaasaegne, selgelt korraldatud, kasutajasõbralik liides, luues eeldused tõhusaks, kiireks õppimiseks ja mõistmiseks. Arusaadavad ikoonid muudavad tarkvaraga töötamise algusest peale intuitiivseks.

Oluline teada CAM-i kasutajatele:

HyperCAD-S toetab mistahes arvu vabalt defineeritavaid tööplaane, mida saab salvestada teisendus-/pööramisandmetega ja mida saab valida võrdlusena. Kuna paljud operaatori töökohad on varustatud puutetundlike ekraanidega, saab tööriistaribasid ja käske kasutada ka puuteekraaniga. 

Kohandatavad filtrifunktsioonid

Lisaks tuttavatele omadustele, nagu kiht ja värv, on kõige levinumad geomeetrilised ja süsteemi omadused saadaval kasutaja määratud filtritena. Graafilisi üksusi saab siduda märksõnadega sarnaste märgistega. See muudab kogu CAD-mudelit puudutava teabe filtreerimise lihtsaks.

Ulatuslik liideste pakett

Import

  • Standard: IGES, STEP, STL, DXF js DWG, Parasolid, punktipilv
  • Vahetu: hyperCAD® files, Catia V4 and V5, Autodesk® Inventor®, Siemens NX and JT, SOLIDWORKS, PTC Creo
  • Nõudmisel: Catia V4 ja V5

Eksport

  • IGES, STEP, STL ja punktipilv

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel