HyperMILL SOLIDWORKS-ile

HyperMILL SOLIDWORKS-le

Video Thumbnail

HyperMILL SOLIDWORKS-i näol on tegu võimsa CAM programmiga, kuhu liidetud CAD-integratsioon kiirendab nii projekteerimist kui ka tootmisprotsesse tagades seeläbi toodete kiiresti jõudmine turule.

Kaasaaegses tootmises on CAD programmides kujundamine, andmete dokumenteerimine ja arvutipõhine koostamine loonud uue standardi. Erinevate tööstuharude ettevõtted lõikavad täna kasu kiiremast tootearendusest, vähenenud tootmiskuludest ja toote kvaliteedi ning usaldusväärsuse paranemisest. SOLIDWORKS 3D CAD-lahendused pakuvad võimsaid disainifunktsioone, mis aitavad kasutajatel saavutada efektiivset ja kõrget tootlikuse taset.

HyperMILL® CAM-tarkvara SOLIDWORKS-ile

HyperMILL SOLIDWORKS on täielikult integreeritud SW CAD-ga ning vastab kõrge usaldusväärsuse ja kasutajasõbralikkuse nõuetele, mida tõestab paljude SW-i klientide edukas hyperMILL-i kasutamine.

Eelised: 

  • HyperMILL-i otsene integreerimine SW-i, nn ühe akna integreerimine (kasutaja ei pea enam CAM-i programmeerimiseks SW programmist lahkuma)
  • Ühine andmebaas: mugav programmeerimine parameetrilistel ja assotsiatsioonilistel SW-i mudeli andmetele
  • Usaldusväärne kvaliteetne kasutajaliides mis on tuttava välimusega
  • Lihtne omandada kiire juurdepääsuga CAD-funktsioone
  • Võimalik töötada nii üheosalises, kui ka/ja montaažrežiimis
  • Võimsad CAM-strateegiad kõikvõimalike nõudmiste rahuldamiseks
  • Maailma juhtiv 5-teljeline tehnoloogia

Ühtne andmebaas

Ühe andmebaasi kasutamine ja integratsioon hõlbustab pidevat protsessi, kuna nii CAD kui CAM-süsteemid kasutavad oma tööks sama andmemudelit. Selline lähenemine aitab vältida nii lugemis- ja kirjutamisvigu kui ka andmete impordi probleeme.

Võimalik töötada nii üheosalises kui ka/ja montaažrežiimis

HyperMILL SW-le võimaldab kasutajal töötada nii üheosalises režiimis kui ka/ja montaažirežiimis. Kontrollimisel võetakse arvesse klambreid ja hoidikuid ning hyperMILL-i andmed salvestatakse koos vastava mehaanilise rühmaga.

Geomeetriliste funktsioonide kasutamine

HyperMILL-i poolt pakutav funktsioonide tehnoloogia võimaldab CAD-süsteemi geomeetriat CAM-is programmeerida. Näiteks tahkete ja näomudelite puhul suudab funktsioonide automaattuvastus indentifitseerida avad ja taskud. Lisaks saab töötlemisstrateegiad ja -tööriistu siduda tehnoloogia makro-funktsioonidega ja salvestada need tehnoloogia andmebaasi.

CAM-strateegiadkõikvõimalike nõudmiste rahuldamiseks

Alates 2.5D, 3D, HSC / HPC ja 5-teljelisest freesimisest, kuni freesi ümber pööramiseni pakub HyperMILL CAM-il laia valikut CAM-strateegiaid.

Sertifitseeritud “Gold” toode

Dassault Systèmes on Hyper MILL®-i SW-i sertifitseerinud kui „Gold“ toodet. See tõendab programmi täiuslikku integreerimist, kvaliteeti ja koostalitlusvõimet. HyperMILL-i kasutajaliides on täielikult integreeritud SW-i ja CAM-i andmed on seostatud SW-i geomeetriliste andmetega.

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel