MaxSHOT 3D™

MaxSHOT 3D™ –Parim viis suuremõõtmelisi objekte metroloogiakvaliteediga mõõdistada 

Video Thumbnail

Creaformi MaxSHOT 3D™ tooteseeria on suunamuutjaks tootearendus-, tootmis-, kvaliteedikontrolli- ja inspekteerimismeeskondadele, kes vajavad objektide mõõtmiseks suurimat võimaliku mõõtetäpsust ja korratavust. See lahendus sobib nii suuremõõtmeliste projektide mõõmiseks, kui ka 2 – 10m detailide jaoks. Kujutage ette 0.015mm/m-st paremat täpsust!

Tänu oma kõrgetasemelisele juhendamistehnikatele ja lihtsasti kasutatavale tarkvarale sobib MaxSHOT 3D™ ideaalselt mistahes tasametega kasutajatele – isegi neile, kes ei ole metroloogiaekspertid. Saate nautida pidevat meelerahu teadmisest, et teie-poolsed mõõtmised on alati õiged ning suurendate seega protsessi tõhusust.

Kui töötate järjepidevalt suuremõõtmeliste projektide kallal, pakub MaxSHOT 3D™ lahendust, mis aitab püsida eelarves vähendades mõõtmisvigu läbi mille parandab toote kvaliteet, tõuseb protsessi tõhusus ja vähenevad üldised tegevuskulud.

Suured detailid on MaxSHOT 3D™-le käikitegu

Pakub otse 3D-mõõtmisi kus vajalik maksimaalne täpsus on saavutatav olenemata osade suurusest, või kasutaja tasemest. Kui on vaja teostada suurte detailide 3D-mõõtmisi, toimib sujuvalt ka koos teiste Creaform-i tehnoloogiatega.

KASUTUSKOHAD

– Ülevaatus ja kvaliteedi kontroll

 • 3D skaneeritud mudeli ja CAD-mudeli võrdlus
 • Tarnija esmase detaili kvaliteedikontroll
 • Detaili/ tootmisvahendite vastavushindamine 3D mudeli suhtes
 • Valmistatud detaili vastavushindamine originaaldetaili suhtes
 • Tööriistade sertifitseerimine
 • Täielik vabavormi kontroll suure tihendusega värvikaardiga, kui kasutada koos MetraSCAN 3D™-ga

– Pöördprojekteerimine

 • Geomeetriliste üksuste (sfääride, silindrite ja tasapindade) pöördprojekteerimine
 • Kiirem ja täpsem pöördprojekteerimine võimekus erinevate detailidele (geomeetrilised ja vaba vormi) kogumile kui kasutada koos CMM-MetraSCAN 3D™-ga

SPETSIFIKATSIOON JA OMADUSED

 • Spetsifikatsiooni ja omaduste kohta saad lugeda  SIIT

VXELEMENTS: Creaformi 3D tarkvara platvorm ja rakenduste komplekt

MaxSHOT 3D™on varustatud Creaformi VXelements-iga, mis on kõigi meie 3D-skaneerimis- ja mõõtetehnoloogiate liikumapanev jõud. Ühendab endas kõiki olulisi tööriistu, mis on vajalikud andmete kogumiseks kasutajasõbralikus, sujuvas ja laitmatus töökeskkonnas. Lihtne ja  tõhus 3D skaneerimine on võimalik tänu reaalajas visualiseerimisvõimsusele.

Diagnostikavahend:VXelements juhendab kasutajaid teostama tõrkeotsinguid ja annab tagasisidet kasutajate poolt tehtud piltidele.

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

 • Inseneeriateenused:   60€/h +km
 • 3D skaneerimine:        90€/h +km
 • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel