VXinspect

VXinspect ™ on intuitiivne ja võimas 3D-tarkvaraprogramm mis on mõeldud tootjate jaoks, kes teostavad esimest artikli ülevaatust (FAI) ja tootmise kontrolli. VXinspect sisaldab kõiki olulisi funktsioone mõõtejärjestuse ehitamiseks, mille tulemuseks on suur efektiivsus mitme osa kontrollimisel.  Sisseehitatud tsentraliseeritud paneelil kuvatakse lõpparuandes kogu teave, mida on võimalik eksportida.

Video Thumbnail

Sarnaselt teiste Creaformi tarkvaramoodulitega integreeritakse VXinspect otse VXelements ™ -i, Creaform 3D-tarkvaraplatvormi ja rakenduste komplekti. See tagab sondeerimis-, 3D-skaneerimis- ja fotogrammeetriliste mõõtmiste kõige lihtsama integreerimise, et rahuldada kõigi kvaliteedikontrolli rakenduste tööstuse nõudeid.

Hinnapäring

Saa hinnapakkumine 48h jooksul.

Saada meile oma soov või kirjeldus ja lisaks hinnale anname Sulle soovituse ja infot, milline oleks parim lähenemine ja lahendus tulemuse saavutamiseks.

Iga projekti hind on alati individuaalne, sest sõltub mitmetest faktoritest, kuid umbkaudsed teenuse osutamise hinnad on järgmised:

  • Inseneeriateenused:   60€/h +km
  • 3D skaneerimine:        90€/h +km
  • Tootedisain ja välispinna mudelid: kokkuleppel